Беларускамоўныя развіццёвыя гурткі

Модераторы: Silnaja, kid_a

Оффлайн nadzeyka

25:05:2009, 00:01 »
Шукала я для маленькіх гурткі на роднай мове і не знайшла(( Для 2-3 годак дакладна. Затое знайшла, дзе пагадзіліся стварыць групку, калі будуць ахвочыя. Павінна быць цікава беларускамоўным бацькам, а таксама тым неабыякавым, хто б хацеў, каб іх дзеці ведалі нашу мову (а лепей вучыць мову ў працэсе, г.зн калі з табой займаюцца чым-небудзь на гэтай мове)

Развіццёвы гурток пачынае працаваць з 3 чэрвеня гэтага года.  Пасля 2 месяцы адпачываем - вакацыі да восені.
адрас: пр. Газета Звязда 61.
час: першая палова дня ў будні(магчыма 10.30 +-).
кошт: абанемент 70 тыс за месяц (8 заняткаў) . І невыгодны абанемент на 4 заняткі за 60 тыс (спец для жадаючых хадзіць раз на тыдзень)

Узрост 2-3 гады - умоўна.  Пакуль самай малодшай: 1,8. ,спадзяюся самаму старэйшаму - 2,9
Восенню зменяцца дні і час заняткаў (хутчэй за ўсё па выходных будзе).

Ну і асноўнае - яшчэ ёсць вольныя месцы ў групке! Запіс - можна пакінуць мне нумары альбо затэлефанаваць  029-62пяць-33-68 Вольга, яна займаецца новымі групкамі ў гэтым цэнтры. Яна ж і дакладна можа распавесці пра змест заняткаў (маляванні, лепка, развівалкі Мантэсоры палачкі-утыкалачкі і гд)

Пачаць хадзіць у чэрвені - гэта магчымасць у спакойнай абстаноўцы зразумець, ці такі трэба вам гурток). І тым, хто збіраецца ў яслі-сад восенню як нейкі элемент адабптацыі да садочку.

Wawjerka

• Гость
    25:06:2009, 21:10 »
    Dobraja nawina dlja Belarusi.
    Wedaju shto u zentry Gusakowskoj-Starawojtawaj taksama byli b ne supraz stwaryz takuj grupu, kalib znaishlisja zadajuchyja bazki i wyhawazelniza.

Оффлайн lacrimoza

27:06:2009, 03:13 »
      Жадаючыя ёсць!
      Нам 5год!
      Плануем праз год пайсцi у беларускамоуную школу.
      Было б выдатна знайсцi беларускамоуны асяродак!

Оффлайн nadzeyka

29:06:2009, 15:47 »
        Dobraja nawina dlja Belarusi.
        Wedaju shto u zentry Gusakowskoj-Starawojtawaj taksama byli b ne supraz stwaryz takuj grupu, kalib znaishlisja zadajuchyja bazki i wyhawazelniza

У клубе Г-С кошт вышэйшы, па-першае (я сама згадзілася бы туды хадзіць, але больш чым упэўнена, што большасць не пайшла бы).  Па-другое, мяне не хопіць яшчэ і на пошук выхавацеля-настаўніка))

lacrimoza, глядзіце цыдулку наконт асяродку)

Модераторы: Silnaja, kid_a

© 2006-2011 Мамочки BY Техподдержка
          Вчера: 41 556 посещений, 291 293 просмотра страниц.
          По независимым данным Google Analytics, без учета гостевого доступа провайдеров.